Inżynier mechanik

Opis stanowiska:

  • projektowanie urządzeń wg opracowanych założeń
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • uruchamianie maszyn i linii u klientów
  • udział w przygotowaniu założeń technicznych do nowych projektów

Wymagania:

  • absolwent lub student ostatniego roku – kierunek Mechanika i Budowa Maszyn
  • znajomość zagadnień związanych z mechaniką
  • znajomość oprogramowania firmy Autodesk (Inventor / AutoCad)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktor mechanik

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet szkoleń
  • adekwatne do umiejętności wynagrodzenie
  • możliwość ciągłego poszerzania wiedzy przez kontakt z najnowszymi technologiami w automatyce
  • udział w ciekawych projektach

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres:
biuro@mscontrol.pl

Pracujemy miedzy innymi dla:

awamaflow
blumen
eismnam
ferrostal
galvanica
gm
ikea
imtech
johnson-controls
kia
ngk
opel
wabco
wv