O nas

Od 2007 roku pomagamy naszym klientom otrzymywać jak najlepsze rozwiązania – tworzymy koncepcje, projektujemy, budujemy, programujemy, uruchamiamy zapewniając optymalne i nowoczesne produkty.

Każdego dnia pracujemy na zaufanie, którym jesteśmy obdarzani. To właśnie zaufanie klientów pozwala nam ciągle doskonalić nasze usługi oraz poszerzać ich zakres.

Nasze działania biznesowe opieramy o zasadę uczciwości i lojalności w relacjach z klientami, partnerami zewnętrznymi, jak również wewnątrz firmy. Taki fundament owocuje długoletnią współpracą opartą na przejrzystych warunkach. Nasza podstawowa zasada to oferowanie rozwiązań i warunków win-win, gdzie wszystkie strony wygrywają odnosząc oczekiwane korzyści.

Lata pracy, jak i szeroki wachlarz gałęzi przemysłu, dla których pracujemy, pozwala oferować optymalne produkty czerpiące z naszego bogatego doświadczenia.

Nasza działalność skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla maszyn, urządzeń, stanowisk zrobotyzowanych, linii produkcyjnych, transportowych, stanowisk montażowych automatycznych i półautomatycznych, przyrządów pomiarowych.

Pracujemy miedzy innymi dla:

awamaflow
blumen
eismnam
ferrostal
galvanica
gm
ikea
imtech
johnson-controls
kia
ngk
opel
wabco
wv